قانون مندی کسب و کار اینترنتی

گالری طلا سنجاق برای خرید یا استفاده از برخی خدمات وب سایت، اطلاعاتی مانند شماره های تماس آدرس و … را از کاربران درخواست می کند و متعهد می‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد.

در واقع با استفاده از سایت گالری سنجاق، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید. توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات گالری سنجاق مانند متن، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوها، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گالری طلا سنجاق جزئی از اموال گالری سنجاق محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گالری سنجاق است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گالری سنجاق محفوظ می‌دارد.


کاربران مجاز به بهره‌برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‌سایت گالری سنجاق و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌های مشابه مانند جمع آوری داده‌ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای گالری سنجاق محفوظ است.
در صورت استفاده از هر یک از خدمات گالری سنجاق، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‌پذیرد
به عهده کاربران است.

راه ارتباط با ما

تنها مراجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی سایت https://sanjaaq.com می باشد. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌گیریم. وب سایت گالری طلا سنجاق هیچگونه سایت اینترنتی با آدرس هایی غیر از https://sanjaaq.com ندارد و کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‌توانند از آدرس‌های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.